POPIS GRUPA (sa terminima treninga) ZA SEZONU 2016./2017.

Kadeti

  1. Sandra Vujić
  2. Tara Ivičinec
  3. Dora Mihaljević
  4. Ema Viljevac
  5. Hanna Šarko
  6. Iskra Krnjaić
  7. Klara Kirin
  8. Sara Kirin
  9. Lea Čop
  10. Lorena Bilušić
  11. Lorena Kušan
  12. Ema Harčević
  13. Vujić Goran
  14. Ivan Mitar
  15. Marko Vujnović
  16. Sebastian Špehar
  17. Bruno Sučić
  18. Franko Antoliš
  19. Otto Porcer

Trener:

Kadete vodi, piše Plan treninga i odgovara Hrvoje Petrović 095 408 2123

Treninzi: 6 x 2:00

Ponedjeljak – Petak:  08:00 – 10:00 ili 16:00 – 18:00

Subota: 08:00 – 10:00

Kadeti 2

  1. Sara Aldžić
  2. Matej Kireta
  3. Patrik Cavrić
  4. Petra Vrđuka
  5. Petra Sekulić
  6. Hanna Turković
  7. Leonarda Pereković
  8. Marko Keser
  9. Angel Švagelj
  10. Matija Pušić
  11. Luka Pavelić
  12. Tea Božić
  13. Boris Božić
  14. Josip Kapetanić
  15. Naomi Svetopetrić
  16. Lucija Hrenar
  17. Ivana Čaić
  18. Leon Kobal
  19. Laura Gorenak
  20. Franko Brkašić
  21. Mia Malčić
  22. Maks Heineman
  23. Juraj Vrkljan
  24. Gabrijela Zejnić
  25. David Zejnić

Trener:

Kadete 2 vodi, piše Plan treninga i odgovara Mateja Žebčević 098 182 9797

Treninzi: 5 x 2:00

Ponedjeljak – Petak: 19:00 – 21:00

Mlađi kadeti

  1. Mario Maričević
  2. Antonio Šustić
  3. Jakov Buntić
  4. Jan Puškarić
  5. Filip Sertić
  6. Emanuel Mikšić
  7. Jakov Petrić
  8. Mislav Kivač Podnar
  9. Roko Senčar
  10. Matija Severović
  11. Marko Jakovljević
  12. Filip Tomić
  13. Miro Marković
  14. Roko Gnjatović
  15. Adriano Mesec
  16. Ivana Roksandić
  17. Paula Đukić
  18. Anja Milić
  19. Anteo Kokić
  20. Matija Smernić
  21. Klara Pavlečić
  22. Gregor Stojanović
  23. Ema Basarić
  24. Antonia Šapina
  25. Antonia Buić
  26. Timea Krnic
  27. Klara Čarapar

Trener:

Mlađe kadete vodi, piše Plan treninga i odgovara Velimir Rođak 095 408 2124

Treninzi: 6 x 1:45

Ponedjeljak – Petak: 19:00 – 20:45

Subota: 08:00 – 10:00

Početnici B

  1. Ivan Velešnjak
  2. Una Krnjaić
  3. Ivan Matić
  4. Matija Kraljević
  5. Marija Čop
  6. Ninko Perić
  7. Saša Borovnjak
  8. Leonardo Bjelovarac
  9. Iva Sopić
  10. Luka Roksandić
  11. Izabela Debeljaković
  12. Domagoj Pernar
  13. Elena Rajković
  14. Lana Rajković
  15. Pavao Mužek
  16. Patricija Mačešić
  17. Nuša Sejdinović

Trener:

Početnike B vodi, piše Plan treninga i odgovara Hrvoje Petrović 095 408 2123

Treninzi: 4 x 1:30

Ponedjeljak, utorak, četvrtak, petak: 19:00 – 20:30

  1. godina plivačke škole
  1. Gabrijel Vlahinić
  2. Borna Ivankić
  3. Nikolas Blažević
  4. Jakov Carek
  5. Maria Vrebac
  6. Jurica Smrekar
  7. Luka Trkulja
  8. Noa Rebić
  9. Filip Sekulić
  10. Julija Gladulić
  11. Filip Čakširan
  12. Gabrijel Smolčić
  13. Sergej Vujaklija
  14. Adrijan Kmetović
  15. Luka Heblin
  16. Tonka Balen
  17. Imrad Halilović
  18. Luka Ovanin
  19. Lamija Hafizović
  20. Davud Hafizović
  21. Sara Kljaić

Trener:

za 2. godine plivačke škole, piše Plan treninga i odgovara Velimir Rođak 095 408 2124

Treninzi: 4 x 1:00

Ponedjeljak, utorak, četvrtak, petak: 18:00 – 19:00

 

Napomena: Svi koji se nisu našli na popisu ili se ne mogu odazvati prozivci neka o tome obavijeste trenere matičnih grupa.

I podsjećamo Vas, ukoliko niste podmirili članarine zaključno sa mjesecom srpnjem, to učinite do ponedjeljka 05. 09. 2016.

Sretno svima!