O početku treninga po grupama bit ćete naknadno obaviješteni.
U slučaju da netko od plivača nije na popisu, molimo Vas da nas kontaktirate na 095 408 2122, trener Marko Milatović, 095 408 2123, trener Hrvoje Petrović, 095 408 2124, trener Velimir Rođak.
A GRUPA:
1) Stefan Brnad 99
2) Roberto Milaković 99
3) Matija Jurišić 00
4) IlanVezmarović 01
5) Nola Brnad 02
6) Nika Pancirov 02
7) Morena Polanec 02
8) Paulina Kušan 02
9) Tea Lužaić 03
10) Jana Pavičić 03
11) Antonela Vinšek 03
12) Paula Lončarević 04
13) Olivera Šćrbak 04
14) Ema Viljevac 05
15) Dora Mihaljević 05
Matija Lukić i Karlo Grabić, privremeno
Trener: Marko Milatović, 6×2 h + 3×1 h suhi trening, kriterij je 450 bodova
A2 GRUPA:
1) Renato Periček 00
2) Lovro Olah 01
3) Marta Kirin 03
4) Goran Vujić 03
5) Sebastijan Špehar 03
6) Ivan Mitar 03
7) Marko Vujnović 03
8) Tara Ivičinec 04
9) Sandra Vujić 04
10) Hanna Šarko 05
11) Sara Kirin 05
12) Lorena Bilušić 05
13) Franko Antoliš 04
Trener: Hrvoje Petrović, 6×2 h + 3×1 h suhi trening
KADETI:
1) Lea Čop 05
2) OttoPorcer 04
3) Iskra Krnjajić 05
4) Klara Kirin 05
5) Lorena Kušan 05
6) Ema Harčević 05
7) Sara Aldžić 05
8) Antonia Šapina 06
9) Antonia Buić 06
10) Mario Maričević 05
11) Roko Senčar 06
12) Mislav Kivač Podnar 06
13) Gregor Stojanović 05
14) Jakov Buntić 05
15) Filip Sertić 05
16) Timea Krnic 06
Trener: Velimir Rođak 6×2 h + 3×1 h suhi trening
KADETI 2
1) Klara Čarapar 06
2) Rafael Vinković 06
3) Petra Majcan 05
4) Ema Majcan 06
5) Ivana Čaić 06
6) Lucija Hrenar 06
7) Maks Hajneman 06
8) Matej Kireta 04
9) Patrik Cavrić 05
10) Petra Sekulić 05
11) HannaTurković 05
12) Luka Pavelić 05
13) Josip Kapetanić 05
14) Matija Pušić 06
15) Naomi Svetopetrić 05
16) Boris Božić 06
17) Tea Božić 04
18) Luka Radulović 06
19) Stela Klasić 06
Trenerica: Amela Botonjić 4×1 h
MLAĐI KADETI:
1) Matija Severović 06
2) Emanuel Mikšić 06
3) Jakov Petrić 06
4) Ivana Roksandić 07
5) Anja Milić 07
6) Anteo Kokić 06
7) Ema Basarić 07
8) Ivan Velešnjak 06
9) Una Krnjajić 08
10) Marija Čop 08
11) Saša Borovnjak 08
12) Iva Sopić 08
13) Elena Rajković 08
14) Lana Rajković 08
15) Luka Roksandić 07
16) Leonardo Bjelovarac 07
17) Ninko Perić 07
18) Matija Kraljević 07
19) Ivan Matić 07
20) Filip Tomić 06
21) Kristijan Malović 07
Trener: Velimir Rođak, 5×1:45 h
POČETNICI treća i druga godina
1) Pavao Mužek 08
2) Domagoj Pernar 08
3) Matija Smernić 08
4) Gabrijel Vlahinić 08
5) Marko Petak 09
6) Nicolas Blažević 09
7) Dominik Gregorek 09
8) Luka Trkulja 09
9) Noa Rebić 08
10) Filip Sekulić 09
11) Filip Čakširan 10
12) Gregor Nikolić 09
13) Jan Turković 09
14) Jura Princ 09
15) Jurica Štibrić 08
16) Barbara Štibrić 08
17) Laura Panjković 09
18) Vlatka Panjković 09
19) IsabelaDebeljaković 08
20) Nuša Sejdinović 08
Trenerica: Amela Botonjić, 4×1:30 h
DRUGA GODINA PLIVANJA
1) Gabrijel Smolčić 10
2) Luka Tomić 07
3) Petar Potkonjak 08
4) Elizabeta Repustić 08
5) Matej Klasić 08
6) Dominik Palaić 08
7) Ema Zec 09
8) Kristijan Starjački 09
9) Lana Pruša 09
10) Ozana Muža 09
11) Jakov Janžić 09
12) Dominik Tominac 09
13) Marko Đajić 09
14) Dunja Matić 10
15) Dora Dejanović 10
16) Eva Mia Franić 10
17) Tomo Ferenčak 10
18) Pavao Franić 10
19) Borna Biga 10
20) Luka Majcan 10
21) Roko Miočić 10
22) Leo Jurišić 11
Trener: Hrvoje Petrović, 4×1 h
Novoupisani
Trener: Marko Milatović, 3x1h
Rekreacija
Trenerica: Mateja Žebčević 4x1h