Na bazenima Športsko-rekreacijskog centra u Sisku, u subotu 13. svibnja održan je plivački miting  23. „Velika nagrada PKSJ“ u organizaciji Plivačkog kluba Sisak Janaf.

Na natjecanju se okupilo 203 natjecatelja iz 15 plivačkih klubova iz Hrvatske.

Plivački klub Sisak Janaf nastupio je sa 19 plivačica i plivača.

Natjecatelji su bili podijeljeni u tri starosne kategorije, mlađi juniori, juniori i seniori.

PK Sisak Janaf osvojio je 8 medalja, jednu zlatnu, dvije srebrne i 5 brončanih.

U seniorskoj konkurenciji Otto Porcer osvojio je srebrnu medalju u disciplini 50m leđno i brončanu medalju u disciplini 50m leptir.

U konkurenciji mlađi juniorki medalje su osvajale:

Izabela Gulan koja je osvojila zlatnu medalju u disciplini 50m slobodno i srebrnu medalju u disciplini 100m prsno.

Lana Rajković osvojila je dvije brončane medalje u disciplinama 50m leptir i 200m leptir.

Marija Čop osvojila je brončanu medalju u disciplini 200m slobodno.

Laura Panjković osvojila je brončanu medalju u disciplini 200m leđno.

Za PKSJ su još plivali :

Saša Borovnjak, Elena Rajković, Dora Horžić, Irma Petrović, Eva Mia Franić, Sara Balen, Lu Barbić, Mia Posavec, Vlatka Panjković, Elena Bilušić, Lucija Čićić, Matija Smernić, Luka Trkulja i Arian Granovljević.

Treba spomenuti kako su u zbroju dva najvrednija rezultata na natjecanju nagrade osvojili :